Lilianna Skiba – autor bloga

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy swoim Klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, zaangażowanie oraz wysoki poziom świadczonych usług. Dążymy do zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa prawnego przy podejmowaniu decyzji gospodarczych i życiowych. Prowadzimy sprawy na obszarze całego kraju, we wszystkich dziedzinach prawa.

W szczególności specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym, prawie rodzinnym i odszkodowaniach. Świadczymy zarówno usługi doradcze jak i uczestniczy w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Zajmujemy się również prowadzeniem mediacji oraz wspieramy naszych klientów w trakcie prowadzonych negocjacji. Współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi, notariuszami, komornikami oraz doradcami podatkowymi, co wpływa pozytywnie na poziom świadczonych naszym Klientom usług prawnych.

adwokat Lilianna Skiba
adwokat Lilianna Skiba

Właścicielka kancelarii, adw. Lilianna Skiba wpisana jest na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w warszawskich kancelariach prawnych świadczących kompleksowe usługi prawne osobom fizycznym a także podmiotom gospodarczym. Posiada również kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w działach prawnych oraz personalnych międzynarodowych korporacji oraz polskich przedsiębiorstw. Poza prawniczym wykształceniem, posiada również gruntowną wiedzę z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji, zdobytą podczas wielu szkoleń (m.in. studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej).  Jest również członkiem Sekcji prawa pracy oraz Sekcji prawa rodzinnego działających przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Adw. Lilianna Skiba jest również certyfikowanym mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Specjalizuje się w mediacjach z zakresu prawa rodzinnego. Wpisana jest na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.